خانه / لپه زرد / ارزش غذایی و خواص انواع لپه زرد

ارزش غذایی و خواص انواع لپه زرد

با ارزش غذایی و خواص انواع لپه زرد که آشنا شوید، قطعاً بدون در نظر گرفتن این که تنها غذاهای خاصی می توان با آن ها پخت، مصرف بیشتری را خواهید داشت.
ارزش غذایی مواد غذایی همیشه عاملی برای علاقه بیشتر برای مصرف بوده است. مثلاً در مورد لپه زرد، انواع خواص را می توان نام برد. اما ارزش غذایی را که بدانید دیگر زیاد دنبال پخت غذاهای خاص نیستید، قطعاً میان وعده هم برای شما خواهد شد. از مهمترین دلایلی که همیشه برای خرید لپه باید به آن توجه داشت، زودپز بودن لپه است که بیشتر به دلیل حضور ویتامین b1 و نیز b6 به همراه اسید فولیک در آن ها می باشد. این نوع از ویتامین ها با حرارت نابود می شوند. اما می توانند تا میزان مشخصی حرارت را تحمل کنند. برای همین زودپز بودن لپه از مشخصات مهم آن می باشد.
انرژی که لپه می دهد در هر ۱۰۰ گرمش در حدود ۱۴۳۰ کیلو ژول خواهد بود و یک غذای پر انرژی برای شما است که فعالیت ذهنی و بدنی زیاد دارید.

فروش لپه آذرشهر با قیمت روز

خب این که انواع حبوبات دارای چه خواص و ارزش غذایی هستند هر چقدر ایجاد رغبت برای استفاده بیشتر کند، مهم تر است. در عین حال که باید بالاخره در دسترس برای مصرف هم باشند تا شما بتوانید از خواصشان بهره بگیرید. عمده فروش ها معمولاً انواع حبوبات مانند لپه را با قیمت روز خریداری می کنند و در زمان خرید، بسته به فصل و قیمت نخود، قطعاً با قیمت فروش لپه متفاوت مواجه خواهند شد. لپه آذرشهر که بیش از ۹۰ درصد بازار لپه داخلی را تشکیل داده قطعاً خوشپخت است و می تواند ارزش غذایی و خواص خود را در زمان کم پخته شدن حفظ کند.

انواع لپه زرد
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لپه

فروش عمده لپه زرد

شرکت های عرضه کننده حبوبات، فروش عمده لپه زرد را برای شما مراکز پخش لپه …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام