خانه / دسته‌بندی نشده / تولید لپه زودپز کارخانه های آذرشهر

تولید لپه زودپز کارخانه های آذرشهر

در کارخانه های آذرشهر لپه های تولید شده از نخود های روسی و نیز ایرانی زودپز بوده و از نظر طعم هم می تواند سلیقه مشتری را بر آورده کند.
وقتی نامی، پسوند محصولی می آید یعنی مشخصات و یا مکان آن را بیان می نماید. مثلاً آذرشهری بودن لپه دلیل بر این ادعا است که این نوع از حبوبات در آذرشهر تولید می شود. برای همین کارخانه های این شهر تأمین کننده لپه هستند و کل بار مورد نیاز در بازار را می توان از آن ها تأمین نمود.
اما لپه در این کارخانه از کدام نوع نخود تولید می شود؟ یکی از کارخانه هایی که بیش از ۳۰ سال از فعالیت آن می گذرد، کارخانه لپه سازی ممتاز آذرشهر است که نخود های مورد نیاز خود را سال هااست از کشاورزان کردستان و کرمانشاه تأمین می کند. البته اخیراً برای صرفه جویی در هزینه از نخود های ریز خارجی هم در کارخانه های آذرشهر برای تولید لپه استفاده می شود. این لپه ها زمانی می توانند به عنوان نمونه های با کیفیت شناخته شوند که زودپز باشند. زیرا صرف حرارت و زمان زیاد برای پخت لپه، ویتامین های گروه B آن را از بین خواهد برد.

لپه زودپز

مراحل تولید لپه در کارخانه

پس دانستید که لپه گیاه خاصی نیست و چیزی که سبب شده در بین حبوبات آن را جای دهیم، استفاده از نخود می باشد. مراحل کار تولید هم در همه کارخانه ها مشابه می باشد. این در شرایطی است که چون نیاز به دو نیم کردن نخود است و همچنین بوجاری کردن، کارخانه ها هم دستگاه های صنعتی دارند و هم محوطه ای که پس از شستن، بتوانند آن را در محوطه خشک کنند. کیفیت این لپه ها، رنگ طبیعی و طعم شان، به نوع نخود به شدت وابسته می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام