خانه / لپه اتیوپی / خرید عمده لپه اتیوپی مرغوب

خرید عمده لپه اتیوپی مرغوب

یکی از ارقام لپه مرغوب که به صورت فله و نیز بسته بندی در بازار برای خرید عمده در دسترس است، لپه اتیوپی است که خوشپخت بوده و البته ارزان عرضه می شود.
آیا وقتی به عنوان مصرف کننده برای خرید لپه می روید، به نام و نشان لپه و انواع حبوبات دقت می کنید و یا فقط ظاهر و قیمت خرید را بررسی کرده و تصمیم می گیرید که بخرید یا خیر؟
آیا اصلاً می دانستید در بازار حبوبات، برای لپه نمونه های اتیوپی هم وجود دارد؟ آیا می دانید از نظر کیفی نمونه های لپه اتیوپی چگونه هستند؟
به نظر می رسد در دنیای امروز مشتری مداری و این که مشتری پادشاه است بیش از گذشته مورد توجه می باشد. اما مشتری مداری در حوزه حبوبات به معنای چیست؟ در مورد مواد غذایی تنها ارزان بودن مهم نیست. مرغوب بودن و کیفیت به دلیل این که با سلامت بدن مواجه می باشد اهمیت دارد. انواع لپه در ایران هر چند از کارخانه لپه سازی آذرشهر خارج می شود، ولی نخود در تولید آن ها متفاوت است. نخود اتیوپی باشد یا نخود کرمانشاه. مشتری هم کیفییت و متناسب با قیمت بیشتر می پسندد تا تنها ارزانی است.

دلایل مرغوب بودن لپه برای خرید

خرید محصولات مرغوب در واقع با این ابهام رو به رو است، که قیمت مناسب با آن پرداخت شده است یا خیر؟ اما می توان در خرید عمده حبوبات فله نرخ های مناسب تر را داشت به شرط این که هوشمندانه خرید کنید.
اما لپه مرغوب قاعدتاً زود پخته میشود. زودپز بودن در انواع حبوبات شاید عاملی برای کیفیت بهتر نباشد چون به هر حال با راه هایی چون خیساندن، و مدت زمان بیشتر پخت، بافت آن ها نرم و قابل استفاده می شود. اما در مورد لپه اهمیت دارد که زودپز باشد و ظرف نهایتاً ۳۰ دقیقه بتوان آن را نوش جان نمود. چون در واقع بیشتر اگر حرارت ببیند، ویتامین های مهم و فرار با حرارت را از دست خواهد داد. رنگ و طعم لپه هم در مرغوب بودن اثر دارد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

لپه اتیوپی

مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین

شرکت بازرگانی حبوبات آراد با خرید مستقیم از مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام