خانه / دسته‌بندی نشده / خرید لپه قیمه زودپز مرغوب

خرید لپه قیمه زودپز مرغوب

برای خرید لپه قیمه مشخصه هایی چون زودپز بودن و نیز رنگ می تواند در مرغوب بودن آن اثر بگذارد. اما این نوع از لپه ها در کجا تولید دارد؟ آیا واردات هم داریم؟
لپه یکی از محصولاتی است که در خورش قیمه بیشترین کاربرد را دارد. هر چند این خورش پر آوازه تنها غذایی نیست که با آن می پزند و می توان شامی و پلو های خوشمزه را هم با لپه پخت، ولی چون بیشتر مصرف را در این غذا دارد، به آن لپه قیمه هم لقب داده اند. اما در طعم غذاهایی مانند قیمه نوع و کیفیت مواد اولیه بسیار اهمیت دارد. لپه های مرغوب خوش پخت هستند. این خوش پختی شاید برای سایر حبوبات مهم نباشد، چون به هر حال با خیساندن حبوبات و پخت طی نهایت ۹۰ دقیقه می توان به بافت نرم برای خوردن رسید. اما لپه نباید زیاد حرارت ببیند. زیرا ویتامین های آن زود از بین خواهد رفت. این که گفته می شود زودپز نشانه ای از مرغوب بودن است.

توزیع انواع لپه در بازار

انواع لپه موجود در بازار را شاید با نام هایی مانند، اتیوپی، تانزانیا را ببینید، اما این نام ها دلیل بر این نیست که لپه را از آن کشور ها وارد می کنیم. توزیع لپه در بازار ایران تنها از کارخانه های آذرشهر است و با توجه به میزان تولید صادرات لپه به عراق و افغانستان هم می شود. ولی این نام ها نوع نخود مورد استفاده در آن ها را تعیین می کند که هم قیمت ارزانی دارد و هم دارای خوش پختی کافی می باشد. لپه در بازار حبوبات جزو ارزان ترین ارقام حبوبات است که البته نرخش را بر حسب نوع نخود به کار رفته در آن می توان در بازار اعلام کرد.

خرید لپه قیمه
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام