خانه / دسته‌بندی نشده / خواص و طبیعت بهترین لپه برای بدن

خواص و طبیعت بهترین لپه برای بدن

بهترین لپه از نظر خواص و نیز طبیعت چه شرایطی را برای بدن ایجاد می کنند؟ آیا ممنوعیتی هم برای مصرف لپه برای افراد مختلف وجود دارد؟
بهترین لپه ها را حتماً شما هم که زیاد تجربه ای در آشپزی ندارید می شناسید، آیا می دانید که باید زود پخته شود و خوشمزه باشد؟ شاید بگویید که لپه و هر محصول خوراکی تا حدودی باید خوشمزه باشد تا با ذائقه مردم سازگار باشد. اما خب شما به ناچار باید با طعم لپه در غذا بسازید و اگر خوش طعم نباشد، تا حدودی دستپخت شما است که زیر سوال خواهد رفت. البته کدبانو های با تجربه می دانند که هر چقدر با سلیقه باشند و فنون کوزه گری را بدانند، بدون مواد اولیه مرغوب راهی از پیش نخواهند برد. اما علاوه بر این که خوشمزه باشد باید زود پخته شود و رنگش هم زرد باشد تا غذایی خوش رنگ و لعاب داشته باشید. اما خواص لپه چیست؟ طبیعت آن گرم است یا سرد؟

فواید لپه و طبع آن

اولاً در مورد طبع لپه باید گفت که در دسته گرم و خشک ها قرار می گیرد. اما این دلیل نمی شود که به دلیل عدم سازگاری طبع آن با بدن تان از فواید دیگرش مانند، داشتن پروتئین، اسید فولیک، ویتامین های B1 و B6 و نیز مبارزه با بیماری های قلبی و عروقی خود را محروم کنید. مصلح هایش می تواند کار را برای شما برای مصرف ساده تر کند.
البته بیماری های قلبی و عروقی سال ها است که دلیل اصلی در مرگ و میر هستند، با مصرف حبوبات به دلیل داشتن فیبر و امکان کاهش قند، فشار خون و کلسترل می توانند کنترل گردند. لپه را وقتی از نخود تهیه میکنند، پوست دانه را میکنند و در نتیجه سبب میشوند که نفخ کمتری معده شما را اذیت کند.

بهترین لپه
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام