خانه / دسته‌بندی نشده / فروش دستگاه لپه ساز خشک

فروش دستگاه لپه ساز خشک

دستگاه پوست گیر و لپه ساز خشک بدون نیاز به خیساندن نخود با مناسبترین قیمت به فروش می رسد.
تولید سنتی لپه نخود، نیاز به محوطه سازی، نیروی انسانی زیاد و صرف هزینه بالایی دارد که در دو مرحله خیساندن و لپه سازی در زمان طولانی و کاری طاقت فرسا صورت می گیرد.
اما این دستگاه لپه ساز فرآیند پوست گیری و لپه سازی را با دقت بالا، بسیار آسان ساخته به نحوی که دیگر نیاز به خیساندن نخود و همچنین فضای زیاد نمی باشد.
شما می توانید جهت تولید آسان و کاهش چشمگیر هزینه های های خود از این دستگاه جدید استفاده کنید.
لازم به ذکر است قابلیت لپه سازی انواع لوبیا نیز امکان پذیر می باشد.
دستگاه های صنعتی با هر میزان ظرفیت تولید می توانند هم با برق تک فاز کار کنند و هم در نمونه های بزرگ تر با برق ۳ فاز و صنعتی کار خواهند کرد. نکته هائز اهمیت این است که متناسب با سطح کاری خود خرید این دستگاه ها را انجام دهید.

فروش دستگاه لپه ساز

 

وضعیت لپه سازی در آذرشهر

خب این که شما در منزل برای مصارف خانگی و داشتن چند مشتری محدود خودتان زحمت تولید لپه از انواع نخود و یا حتی لوبیا را متحمل شوید، به عنوان یک کار در آمدزا و از جمله مشاغل خانگی با بازده بالا می توان روی آن حساب باز کرد. اما در آذرشهر کارخانه های بزرگ و با ظرفیت تولید بالا کار می کنند تا بیشترین میزان نیاز بازار مصرف برای لپه را تأمین کنند. این کارخانه های لپه سازی از دستگاه های با ابعاد بزرگ و نیز ظرفیت بالاتر استفاده می کنند و اگر هم، نیاز به افزایش گنجایش تولید برای ورود قوی تر به بازار صادراتی حبوبات باشد، این ظرفیت در اغلب کارخانه ها پیش بینی شده است. اما آیا دستگاه ها مورد استفاده در کیفیت لپه اثر دارند؟

دستگاه لپه ساز خشک

انواع دستگاه لپه ساز اتوماتیک

خب می دانید که در گذشته اغلب دستگاه های صنعتی کمتر اتوماتیک بود و اکثر کارها دستی انجام می شد. اما تکنولوژی ماشین سازی هم مانند سایر انواع علوم پیشرفت هایی داشته است، انواع دستگاه ها اتوماتیک با کمترین میزان خطا شده اند و در نتیجه سرعت، دقت بالا و ظرفیت مناسب در تولیدشان سبب شده تا کیفیت لپه هم بهتر شود. در نظر داشته باشید که مرغوب بودن هر محصولی در خروجی دستگاه ها کاملاً متناسب با روش و دستگاه های به کار رفته در تولید و فراوری، و نیز کیفیت مواد اولیه خواهد بود. در عین حال که دستگاه ها دخالت انسان را کمتر کرده اند و از نظر بهداشتی هم سطح تولید لپه سازی و موارد مشابه افزایش یافته است. اما خشک کردن لپه هنوز هم در اکثر کارخانه در آفتاب و در مدت زمان نسبتاً طولانی انجام می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام