خانه / لپه آذرشهر / فروش لپه آذرشهر ارزان قیمت

فروش لپه آذرشهر ارزان قیمت

فروش لپه آذرشهر می تواند با قیمت ارزان باشد، اما این در شرایطی است که نحوه پرداخت مناسبی داشته باشید و از طرفی خرید مستقیم انجام شود.
به نسبت آن چه در مورد انواع حبوبات شنیده اید، لپه جزو محصولاتی است که کالری زیاد دارد. در حدود ۲۳۰ کالری از لپه به شما می رسد و نشان از انرژی زایی آن دارد. در عین حال از لپه هم مانند سایر حبوبات می توان پروئتین دریافت نمود. در لپه ویتامین های گروه b1 و b6 وجود دارد که با حرارت زیاد از بین خواهند رفت. اما می توان با خرید لپه زودپز مانع از این موضوع شد. در مورد سایر حبوبات هم پزا بودن و زودپز بودن مهم هست. ولی این در شرایطی است که مواد مغذی شان با حرارت زیاد و مستقیم مانند لپه فرار نیست. اما ایران در بین حبوبات برای لپه خودکفا است.

فروش عمده لپه در بازار حبوبات

در بازار لپه از آذرشهر هست، اما لپه های اتیوپی و تانزانیا هم فروش دارد. این در حالی است که شاید تجار بیشتر به گویند که بازار پسندی داخلی و خارجی لپه آذرشهر بیشتر است. فروش این نوع هم مانند سایر حبوبات ایرانی ارزان قیمت تر از انواع خارجی نیست. درد بازار ایران در تمامی حوزه ها این حا است که کالاهای با کیفیت مشابه با ارقلام خارجی، گران تر به فروش می رسند. شاید برای تولید کننده و یا مثلاً کشاورز، این امکان نباشد که هزینه های خود را کاهش دهد، اما باز خرید مستقیم و با واسطه کمتر می تواند نرخ محصولات ایرانی را بهتر کند. دلیل این که شاید حتی لپه آذرشهر، ارزان به فروش نمی رسد، همین قیمت های دلالی است که در بازار ایران رایج شده و همه، از مسئولین سازمان های مرتبط با کشاورزی تا خود کشاورزان و در نهایت مصرف کننده که باید گران تر بخرد، را ناراضی میکند.

لپه آذرشهر
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بازار لپه آذرشهر در تهران

بازار لپه آذرشهر به دلیل تولید محصولی ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی، همچنان از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام