خانه / لپه آذرشهر / فروش انواع لپه آذرشهر با قیمت کارخانه

فروش انواع لپه آذرشهر با قیمت کارخانه

فروش لپه آذرشهر با نرخ هایی که در کارخانه های این شهر اعلام شده می باشد. اما قیمت عمده در بازار برای حبوبات شاید فاصله زیادی با این قیمت ها داشته باشد.
قیمت درب کارخانه، چیزی که بین افراد مختلف در بازار باب شده است، و به نظر می رسد منظورشان این است که می خواهند قیمت ارزان تر و مستقیم را داشته باشند. مثلاً فروش لپه که در بازار حبوبات می دانیم لپه ایران توسط کارخانه های آذرشهری تأمین می شود، به صورت عمده در این شهر با قیمت های مشخص و تقریباً مناسبی است. اما اگر وارد بازار شهر های مختلف شوید از عمده فروش ها تا خرده فروش ها قیمت های بازار با کارخانه فرق بارزی دارد. علت اختلاف را می توان به علت عرضه غیر مستقیم دانست.
اما در همین کارخانه ها هم قیمت فروش عمده لپه کمی فرق دارد. مثلاً لپه اتیوپی یعنی آن هایی که نخود های اتیوپی را استفاده کرده اند. این نوع البته خوش پخت هستند اما در بازار نسبتاً ارزان ترند. اما آیا نوع لپه در خواص آن اثر دارد؟ چه مولفه ای برای فروش بهتر باید مد نظر قرار گیرد؟

فواید مصرف لپه برای بدن

خب لپه هم مانند سایر حبوبات می تواند دارای فیبر باشد که برای شما مانعی برای بیماری های قلبی عروقی و نیز فشار خون باشد. و در عین حال سلامت روده هایتان را تضمین کند. اما چون از نخود تهیه می شود، خواص نخود را هم دارد. نوع نخود ایرانی و یا اتیوپی بودن در خواص اثری ندارد. اما هم در طعم و هم در خوش پختی می تواند اثر بگذارد.
فروش در بازار ایران برای لپه های خوش پخت با درصد کم از ناپزی است که بهترین بودن لپه بیشتر با این مولفه مشخص می شود.

فروش لپه آذرشهر
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بازار لپه آذرشهر در تهران

بازار لپه آذرشهر به دلیل تولید محصولی ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی، همچنان از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام