خانه / لپه تانزانیا / فروش لپه تانزانیا به قیمت امروز

فروش لپه تانزانیا به قیمت امروز

آیا منظور از لپه تانزانیا، واردات و فروش مستقیم لپه از این کشور است؟ قیمت امروز لپه در بازار حبوبات به چه فاکتور هایی می تواند بستگی داشته باشد؟
گاهی یک سری از کالاها هستند که نامشان، نشان از مرکز تولید شان دارد. البته گاهی هم نامشان ابهام آمیز می شود. مثلاً شما در اخبار متعدد و از مراجع رسمی می شنوید که لپه از جمله حبوباتی است که در ایران در آذرشهر عمدتاً تولید می شود و در نتیجه طبیعی است که به این موضوع شک کنید که چرا باز واردات داریم؟ به خصوص که در سال ۹۶ شرایط بیشتر برای صادرات محیا است تا واردات از کشور های مختلف. آن هم محصولاتی که توانایی تولید انبوه و بر آورده کردن نیاز بازار مصرف داخلی را با کیفیت و قیمت خوب داریم. مانند حبوباتی چون لپه. پس یعنی با این اوصاف اشتباه است که لپه تانزانیا و اتیوپی را به کار می برند؟ در واقع نوع نخود مورد استفاده است که نام لپه را تعیین می کند. نخود برای تبدیل به لپه شدن از این کشور ها وارد می شود که ارزان تر از نخود ایرانی است.

قیمت لپه در بازار حبوبات

خب برای فروش انواع حبوبات مختلف اگر قیمت را بدانید، شاید ساده تر بتوانید مقایسه کنید. قیمت لپه را نخود به کار رفته در آن تعیین می کند. هر چند لپه در بازار فروش حبوبات ارزان تر به فروش می رسیده است، اما قیمت امروز و سایر روز ها بر اساس برخی از شرایط اقتصادی، سیاسی و نیز فصلی برای همه حبوبات ممکن است، متفاوت باشد. کاسب بازار باید به روز باشد. البته قیمت عمده می تواند تخفیف داشته باشد. شرایط پرداخت هم در قیمت اثر دارد.

فروش لپه تانزانیا
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لپه ایرانی

تولید لپه اتیوپی و تانزانیا در کارخانه

لپه اتیوپی و تانزانیا در کدام کارخانه ایرانی آماده سازی و تولید می شود؟ آیا …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام