خانه / لپه اتیوپی / قیمت امروز لپه اتیوپی فله

قیمت امروز لپه اتیوپی فله

در حال حاضر برای خرید لپه های آذرشهر و نیز انواع وارداتی از اتیوپی به صورت فله می توان قیمت های امروز را از سایت های معتبر و بازرگانی ها دریافت نمود.
قیمت امروز؟ آیا در مورد حبوبات هم قیمت ها به روز شده اند؟ بازار حبوبات امسال نزدیک عید هم آشفته بود. اما این آشفتگی ها همیشه هم مقصرش دولت نیست. چون مصرف کننده ها ناگهان برای خرید هجوم می آوردند، عرضه و تقاضا تعادلش بر هم می خورد و مدتی قیمت ها هم نوسانی می شود و هم روند افزایشی خواهد داشت. که البته این وضعیت را بیشتر دلال ها هستند که دامن می زنند.
اما در مورد حبوبات الان هم عید را پشت سر گذاشته ایم و نزدیک ماه رمضان است، باز هم همان غوغا به پا است. قیمت لپه چند برابر شده و حتی عمده فروش های تهرانی هم با مشکل رکورد و تورم مواجه شده اند.

فروش لپه زودپز ایرانی

خب در بازار لپه های اتیوپی و تانزانیا با وجود وارداتی بودن هنوز هم قیمت ارزان دارند، اما لپه های اتیوپی آیا به اندازه لپه ایرانی زودپز و خوشمزه هستند؟ فروش همیشه هم بر مبنای قیمت نیست. بیشتر موفقیت در فروش را کیفیت هم تعیین می کند. لپه های زودپز ایرانی از نخود های روسی یا کرمانشاهی تولید میشود و خب قیمت روز را این روز ها می توان اینترنتی هم دریافت کرد. وجود اینترنت در سراسر ایران خودش در رونق اقتصادی موثر بوده و سبب شده تا کارگاه های تولید لپه و بوجاری حبوبات هم بتوانند خودشان مستقیم خریدار عمده برای کالایشان بیابند و قیمت های امروز با دیروز در فروش عمده تفاوت فاحشی نداشته باشد. اما روش های سنتی کمی زمان بر و البته با واسطه هستند.

لپه اتیوپی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

لپه اتیوپی

مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین

شرکت بازرگانی حبوبات آراد با خرید مستقیم از مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام