خانه / لپه آذرشهر / قیمت امروز لپه در آذرشهر

قیمت امروز لپه در آذرشهر

جهت اطلاع از قیمت امروز انواع لپه در آذرشهر با مرکز حبوبات ایران در ارتباط باشند.
تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چرا باید انواع حبوبات را در رژیم غذایی خود داشت؟ اصلاً با وجودی که شاید تنها ماده غذایی که شما در خانه با لپه می پزید، مثلاً خورش قیمه بامجان باشد، چرا با این وجود باز هم جزو حبوبات پر فروش و مصرفی به حساب می آید؟
خب غالباً برای مواد غذایی بیشتر منظور از مصرف، بهره گیری از خواص و فواید می باشد. و آن چیزی که مهم تر است برای یک خانواده سالم داشتن، اهمیت بالا در تغذیه سالم، فعالیت بدنی و کاهش استرس های محیطی است. در تغذیه سالم حبوبات نقش ویژه ای دارند. مثلاً همین لپه که شما شاید کاربرد چندانی از آن سراغ ندارید می تواند کمک کند تا با توجه به فیبری که دارد، سیستم قلب و عروق شما منظم آهنگ زندگی بنوازد تا نگران سر و صداهای بی موردش نباشید. همچنین لپه می تواند برای افرادی استفاده شود که عادت غذایی آن ها، به مصرف لبنیات نیست و در نتیجه می تواند میزان قابل ملاحظه ای کلسیم را به شما بدهد.

قیمت امروز لپه

تولید لپه در آذرشهر

خب تولید لپه در ایران عموماً در شهری کوچک اما با پتانسیل بالا به نام آذرشهر انجام می شود. در این شهر، نخود لپه ای از کرمانشاه، یا روسیه و اتیوپی استفاده دارد، و در عین حال نخود های مورد استفاده در لپه سازی چون ریزترند، خب ارزان قیمت تر هم در بازار حبوبات در مقایسه با نخود های سایز ۷ تا ۱۰ عرضه می شوند. تولید لپه در ایران کاملاً با توجه به پتانسیل خوبی که در امکان استفاده از نخود داریم و نیز می توان کاملاً مکانیزه و مدرن حجم بالایی از لپه را تولید کرد که در نتیجه امکان افزایش تولید لپه هم بالا می رود. به نظر روند مناسبی را دارا است.

قیمت لپه در بازار

قبل تر ها نخود و لپه از جمله ارزان ترین نوع حبوبات بودند و در نتیجه اکثر اقشار جامعه از آن ها مصرف داشتند. اما اکنون آنقدر در چند سال اخیر قیمت حبوبات و برنج افزایش یافته که این نوع از حبوبات هم ارزان نخواهند بود. قیمت لپه در بازار حبوبات ایران به دلیل این که قیمت ارز افزایش یافته و در حوزه صادرات هم فعال شده ایم با ایجاد مالیات و عوارض بر صادرات که در نخود ایجاد شد، بالا رفت. در حقیقت نبض قیمت لپه در بازار به دست نرخ نخود است. گاهی آزاد شدن صادرات که به منظور ورود ارز و رونق اقتصادی انجام می شود، بیشتر از رونق اقتصادی کاسته و به تورم منجر می شود، چون قیمت بازار داخلی با نرخ صادراتی بالاتر تراز می گردد.

لپه در آذرشهر
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

بازار لپه آذرشهر در تهران

بازار لپه آذرشهر به دلیل تولید محصولی ارگانیک و عاری از مواد شیمیایی، همچنان از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام