خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لپه ایرانی مرغوب ارزان

قیمت لپه ایرانی مرغوب ارزان

با توجه به این که لپه ایرانی با کیفیت مرغوب در بازار بیشتر مورد پسند است، طبیعی است که قیمت های ارزان تر را نداشته باشید. اما نکته مهم این جا است که کیفیت بالایی دارد.
لپه ایرانی در واقع به نوعی از لپه های موجود در بازار حبوبات می گویند که از نخود ایرانی تولید شده است. وگرنه کمتر در آمار گمرک ما در بین انواع حبوبات وارداتی، لپه خارجی را مشاهده می کنیم. اما در تهیه لپه ممکن است نوع نخود خارجی باشد تا قیمت ارزان تری برای عرضه در بازار داشته باشد. سوال مد نظر خیلی از مشتری ها و یا بیشتر مصرف کننده ها این است که مرغوب بودن لپه به چیست؟ آیا ارزان خریدن همیشه برنده بودن در خرید و فروش است؟ باید بگوییم که خرید با قیمت ارزان در صورتی موفقیت آمیز است که کیفیت مورد قبول باشد.

انواع لپه در بازار فروش

خب حبوبات دارای انواع مختلف می باشند، در هر نوع هم فاکتور های تعیین کننده کیفیت می تواند در قیمت فروش در بازار موثر باشد. لپه سبز از نخود رسمی سبز گرفته می شود و لپه های زرد رنگ از نخود رسمی زرد رنگ. اما در نوع نخود همان گونه که اشاره شد، اختلاف وجود دارد. در عین حال در طعم و مزه و نیز زودپز بودن. مرغوب بودن لپه تا حدود زیادی به این مربوط می شود که خوش پخت شود. چون خوش پختی یعنی در نهایتاً ۴۵ دقیقه پخت کامل بدون از بین رفتن خواص و مواد مغذی. در بازار فروش تجار لپه های آذرشهر بیشترین متقاضی را دارند که البته از نخود کرمانشاهی باشند. درصد ناپز کمتر، در موغوب بودن و قیمت لپه اثر دارد. در عین حال که ارزان بودن لپه در مقایسه با سایر انواع حبوبات هم محرض است.

لپه ایرانی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام