خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لپه بسته بندی به روز

قیمت لپه بسته بندی به روز

برای خرید عمده انواع لپه می توان قیمت های به روز را از روش های سنتی و نوین مانند شبکه های اینترنتی دریافت نمود. نمونه های بسته بندی هم توسط شرکت های فعال اعلام قیمت می شوند.
بسته بندی کردن از زمانی برای انسان اهمیت پیدا کرد که نیاز شد تا مواد غذایی را بیشتر نگهداری کند. این مدت نگهداری برای برخی مواد غذایی مانند لپه و انواع حبوبات در حالت عادی هم زیاد هست. اما چرا باید بیشتر بتوان آن را نگهداری نمود؟ درست است که لپه را از نخود می گیرند، و نکته ای که وجود دارد این است که هر ساله در فصل کاشت نخود، نخود لپه ای هم به میزان قابل توجهی کاشته می شود، ولی به فرض که بخواهیم فروش لپه و سایر حبوبات را برای صادرات داشته باشیم قطعاً مدت زمان زیادی کالا بسته به مقصدی که دارد، در راه خواهد بود. این یعنی این که ممکن است در این زمان در حین حمل و نقل آسیب جدی به حبوبات برسد، مانند جذب رطوبت، و فاسد شود. برای همین ریسک چنین مواردی بسیار بالا است. پس بسته بندی کردن مانعی برای این مشکلات است.

قیمت لپه فله برای بسته بندی

خب شرکت هایی که وارد حوزه بسته بندی حبوبات مختلف مانند لپه شده اند، باید ابتدا موارد مورد نیاز خود را فله ای خریداری کنند. نمونه های لپه فله را عموماً از کارخانه آذرشهر خریداری می کنند، اما خب باید تناژ خرید آن ها به اندازه ای باشد تا تخفیف های خوب دریافت کنند. و نرخ و قیمت رقابتی تر به دلیل این که هزینه های تمام شده برای آن ها کمتر باشد، مناسب تر باشد. به روز اگر قرار به خرید باشد، به جز زمان هایی که افت فروش و ثبات در قیمت های حبوبات وجود دارد مانند ۶ ماه اول سال، می توان از سایت های معتبر هم قیمت گرفت.

قیمت لپه
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام