خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لپه زودپز ایرانی در تهران

قیمت لپه زودپز ایرانی در تهران

در تهران و سایر کلان شهر ها اکنون قیمت انواع حبوبات مانند لپه های زرد به روز مشخص است. ولی کافی است که شما نمونه های زودپز ایرانی را تهیه کنید.
آیا تا کنون به این نکته دقت کرده اید که چرا، لپه باید زودپز باشد؟ خیلی از افراد هستند، که حبوبات را حداقل برای این منظور که نفخش آن را بگیرند، می خیسانند. این کار در پخت سریع تر هم اثر دارد. اما در مورد لپه کمتر کسی توصیه می کند که قبل از پخت خیسانده شود. زیرا اثری هم در این مورد ندارد. لپه به ذات خود باید زودپز باشد. لپه ایرانی یعنی این که در کارخانه آذرشهر از نخود ایرانی برای تولیدش استفاده شده است. این امر سبب می شود که شاید کمی قیمت بالاتری داشته باشد. ولی به نظر خیلی ها کمی گران قیمت تر خرید کردن، بهتر از طعم گس و ناپز بودن برای لپه می باشد. البته اگر دقیقتر نگاه کنید، علت اصرار بر زودپز بودن آن بیشتر به دلیل امکان حفظ مواد مغذی بیشتر می باشد. شاید بگوید مگر سایر حبوبات مواد مغذی شان مهم نیست؟ پاسخ این جا است که حساسیت ویتامین های گروه b در لپه به حرارت بیشتر است.

قیمت لپه فله مرغوب

خب در بازار تهران و نیز سایر کلان شهر ها لپه ایرانی، اتیوپی و یا تانزانیا بسته به نوع نخود به کار رفته در آن ها وجود دارد، قیمت این ها مناسب است و البته نمونه های خارجی حتی به صورت فله با وجود کیفیت مرغوب مناسب تر از لپه ایرانی هستند. اما لپه هم نوعی از حبوبات است. قیمت لپه به روز می تواند تغییر کند. مثلاً در محرم که بازار داغ نذری پزان را داریم، قیمت لپه پا به پای سایر حبوبات بالا می رود. اما نخود عامل اصلی در تعیین قیمت فروش لپه فله مرغوب است.

قیمت لپه
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام