خانه / لپه اتیوپی / قیمت مستقیم لپه بسته بندی اتیوپی

قیمت مستقیم لپه بسته بندی اتیوپی

با توجه به این که خرید مستقیم می تواند قیمت ها را ارزان تر کند، برای بسته بندی کردن لپه هم می توان از انواع اتیوپی که ارزان تر هستند استفاده نمود.
برای این که هزینه های یک شرکت بسته بندی حبوبات مقرون به صرفه تر در بیاید، باید تا آن جا که ممکن است، در هزینه ها بیشتر دقت کنند. مثلاً قرار است لپه را بسته بندی کنند. در بازار داخلی برای خرید عمده لپه، هم لپه آذرشهر را داریم که خوش پخت و خوشمزه است و هم لپه های اتیوپی که البته علاوه بر مشخصاتی که لپه های آذرشهر دارند، ارزان تر می باشد. برای همین چون ارزان تر است، شرکت ها شاید رغبت بیشتری به استفاده از آن داشته باشند. اما قیمت حبوبات کاملاً متناسب با این است که شما مستقیم خرید عمده انجام دهید. بدانید وارد کننده اصلی لپه از اتیوپی کیست و با نرخ دست اول خرید عمده خود را انجام دهد.

پخش انواع لپه زودپز

بسته بندی کردن لپه و حبوبات دیگر بیشتر به دلیل این است که بتوانند شرایط نگهداری را ساده تر و بیشتر کنند. برای همین شاید برای مصرف کننده ها که مصرف حبوبات زیاد دارد، زیاد نمونه های بسته بندی حتی صرفه اقتصادی هم نداشته باشد. در عین حال که برای صادرات می توان بازار کار خوبی را برای حبوبات بسته بندی داشت. لپه های صادراتی البته بیشتر از آذرشهر بوده و مشتری که مثلاً لپه اتیوپی را می خواهد، خب مستقیم از همان کشور خرید می کند. در هر دو صورت چه فله و چه بسته بندی برای لپه که دارای ویتامین های گروه b است و با حساس به حرارت می باشد، زودپز بودن در مراکز پخش از اولویت ها خواهد بود که مشتری راضی از محصول باشد.

لپه اتیوپی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

لپه اتیوپی

مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین

شرکت بازرگانی حبوبات آراد با خرید مستقیم از مرکز عرضه لپه اتیوپی کندور و دستچین …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام