خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت هر کیلو لپه در بازار عمده

قیمت هر کیلو لپه در بازار عمده

جهت اطلاع از قمیت هر کیلو لپه در بازار عمده می توانید با همکاران ما در این سایت ارتباط بگیرید.
تقریباً یک حقیقت انکار ناپذیر است که حبوبات نه تنها در ایران که در کل جهان از مصرف بالا و اهمیت برخوردار است. اما برای همین محصول مصرفی هم قیمت هر کیلو در بازار چه عمده و چه در بازار مصرفی که خریدارش مصرف کننده نهایی است از اهمیت برخوردار است تا از فروشگاه به خانه روانه شود یا خیر.
بازار حبوبات تقریباً یک بازار اشباع شده از نظر رقیب می باشد و گاهی خرید و فروش عمده حبوبات در آن کمی با ریسک بالا و سنگین خواهد بود. اما افرادی که مدتی است در دنیای تجارت حبوبات کار می کنند، قطعاً میدانند که در زمان های سنگینی بازار چگونه سود داشته باشند. اولین موضوعی که برای لپه مطرح است، و قیمت هر کیلو از آن را تغییر می دهد. نوع نخود به کار رفته در آن می باشد. هر چند بیشتر لپه های آذرشهر را از نخود کرمانشاه تولید می کنند، اما نخود روسی و یا اتیوپی با نرخ مناسب تر هم می تواند در تولیدش استفاده شود. در بازار عمده فروشی لپه تولید شده از نخود کرمانشاه بیشتر طرفدار دارد.

قیمت لپه بازار

بازار فروش لپه فله

از آن جا که قیمت لپه نسبتاً ارزان و متناسب با قیمت هر کیلو نخود می باشد، جزو حبوباتی است که قشر ضعیف هم می توانند استفاده کنند. برای همین بازار فروش لپه بیشتر در حالت فله نسبت به بسته بندی آن رونق دارد. با لپه علاوه بر تهیه خورش قیمه می توان فلافل و یا غذاهای دیگر هم پخت که کاربرد بالایش در غذاهای متنوع میزان مصرفش را در خانوار بالاتر هم می برد. بازار حبوبات ایران در مورد لپه البته گاهی دچار سیاسیت های کارخانه های لپه سازی و افزایش قیمت ها می شود که با تنظیم بازار توسط دولت می توان ثبات بیشتر برای این منظور فراهم کرد. لپه فله را کارخانه های بسته بندی حبوبات هم خرید عمده دارند، اما این کارخانه ها هر چند خوش پختی لپه را برای کسب رضایت مشتری در نظر می گیرند، با این وجود، لپه ارزان تر را خواهان هستند.

صادرات لپه به کشور عراق

خب در مورد وضعیت بازار مصرف داخلی و امکان تولید انواع لپه که تحقیقات کامل داشته باشید، متوجه خواهید شد که لپه را می توان در ایران بیش از نیاز داشت. در نتیجه می توان در حوزه صادرات لپه هم اقداماتی انجام داد. نخود ایران که صادراتش به کشور هایی چون عراق انجام می شود. برای لپه هم وضعیت صادرات خوب است منتها همیشه یک سری مشکلات و معضلات هست که البته می توان با برطرف کردن این چالش ها هم در بازار داخلی قوی بود و هم در بازار خارجی بیشتر از این ها حرف هایی برای گفتن داشت. گاهاً صادرات لپه با نرخ ارز آزاد بر روی قیمت هر کیلو لپه در بازار اثر می گذارد که می توان با افزایش تولید معضل را بر طرف کرد.

لپه عمده
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام