خانه / دسته‌بندی نشده / لپه زرد با بهترین قیمت بازار

لپه زرد با بهترین قیمت بازار

لپه زرد و یا سبز که برای تهیه انواع غذاها به کار گرفته می شود، با بهترین قیمت نسبت به آن چه در بازار حبوبات وجود دارد، در بازار حبوبات ایران عرضه شده است.
لپه های زرد که شما با آن شامی و یا خورش معروف قیمه را تهیه می کنید، در بازار با چه رنج قیمت هایی به فروش می رسد؟ هر چند آمار رسمی نشان می دهد که رشد قیمت های بازار در کالاهای مختلف از سال ۹۲ کمتر شده است و تورم شیبش کاهش یافته است. اما باز هم لپه زرد که در سال های نه چندان دور بسیار ارزان تر از دیگر حبوبات بود، اکنون قیمت بالایی دارد. طبیعی است که نرخ نخود بر روی نرخ لپه هم اثر دارد، ولی آن چه جالب است بدانید این است که کیفیت نخود بر روی لپه هم اثر دارد. اما در بازار حبوبات ایران به دلیل ارتباط های بدون واسطه شرایط بهتری برای قیمت ها فراهم می باشد.

تولید لپه از نخود روسی

همان گونه که می دانید اگر قرار باشد که لپه ایرانی را از آذرشهر خرید کنید، این کارخانه ها نیاز به نخود دارند. هر چند نخود های ریز کرمانشاه، طعم و رنگ و لعاب بهتری دارند، اما به دلیل ارزان قیمت تر بودن لپه های روسی هم اکنون از این کشور برای تهیه لپه نخود وارد می شود. اما تولید همان روش و مراحل را دارد و در نتیجه کیفیت لپه دچار تزلزل نخواهد شد. منتها نخود روسی بد طعم و یا ناپز نباید مورد استفاده قرار گیرد. زیرا در زودپز بودن لپه و طعمش اثر منفی خواهد گذاشت. بهترین قیمت های بازار را برای انواع حبوبات دیگر نیاز نیست، از عمده فروش های مولوی تهران دریافت کنید، سایت های معتبر هم می توانند گزینه های موثر و مطمئنی در این خصوص باشند.

لپه زرد
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام