خانه / دسته‌بندی نشده / واردات و فروش دستگاه لپه ساز نخود

واردات و فروش دستگاه لپه ساز نخود

واردات و فروش انواع دستگاه و ماشین آلات لپه ساز نخود و بسته بندی حبوبات با بهترین قیمت و شرایط صورت می پذیرد.
یکی از روش های ایجاد ارزش افزوده حبوبات علاوه بر بسته بندی این محصولات، فرآوری می باشد که بیشتر در تولید لپه از نخود صورت می پذیرد.
به طور میانگین هزینه تهیه داخلی و یا وارداتی نخود تیپ دسی (نخود مخصوص لپه) برای هر کیلوگرم در حدود ۱۶۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان می باشد که با تبدیل آن به لپه می توان ارزش افزوده تقریبی ۱۰۰۰ تومانی را به همراه داشت.
اما موضوعی که در این زمینه مشکل ساز است، طولانی و هزینه بر بودن این تولید به روش های سنتی است که البته باید سرمایه نسبتا زیادی را صرف راه اندازی چنین کارگاه یا کارخانه ای نمود.
با استفاده از تکنولوژی و تجهیزات روز می توان این مشکلات را کنار زده و به سود بیشتر دست یافت. دستگاه جدید لپه سازی نخود، به صورت خشک کار کرده و دیگر نیاز به خیساندن و خشک کردن محصولات در محیط ندارد.
این تجهیز با دقت بالای ۹۸ درصد کار خود را به خوبی انجام داده و قابلیت پوست کنی خشک انواع نخود، لوبیا و سایر حبوبات را دارد که با مشخصات و قیمت های مختلفی وارد و به فروش می رسد.
شما می توانید با کمترین هزینه نسبت به سفارش دستگاه و راه اندازی واحد تولیدی خود اقدام نمایید.

دستگاه لپه ساز نخود

فروش انواع دستگاه لپه ساز

خب برای این که کارخانه های تولید لپه که بیشتر در آذرشهر فعال هستند، بتوانند به عنوان یک مرجع کامل تولید و فراوری لپه را از نخود داشته باشند. علاوه بر مساحت زیر بنای بزرگ جهت داشتن محیطی که بتواند، برای خشکاندن نخود های شسته شده و زیر آفتاب قرار گرفتن آن مناسب باشد، نیاز به دستگاه هایی هم در خط تولید دارد. این دستگاه ها باید بتوانند فشار کافی را به نخود وارد کنند تا به دو نیم تقسیم گردد. ولی خرد نشود و در عین حال باید دستگاه بوجاری هم در نهایت برای خط تولید طراحی نمود. فروش انواع دستگاه لپه ساز با ظرفیت تولید مختلف می تواند در مکانیزه شدن هر خط تولید کمک کند. و از نظر کیفی راندمان کار را بالا ببرد. البته برخی قطعات دستگاه هم واردات دارد مانند موتور و یا تابلو برق که عموماً واردات شرکت های ماشین آلات بر اساس توافق با مشتری است و چیزی که طرفین بر سر هزینه ها، خدمات پس از فروش و گارانتی با هم داشته اند.

وضعیت تولید لپه در آذرشهر

در آذرشهر که قطب تولید لپه ایران شناخته می شود، می توان کارخانه های متعدد قدیمی و مکانیزه را مشاهده نمود که طبق گفته مدیران جهاد کشاورزی ۵۰۰ هزار تن لپه در این شهر کوچک تولید دارد. اما نکته مهم این جا است که لپه ها کاملاً ارگانیک تولید می شود و هیچ ماده شیمیایی و یا حتی رنگ به آن اضافه نمی شود که رنگ زرد ناشی از آن را غیر طبیعی بدانیم. اما در حدود ۲۵۰ کارگاه این شهر نزدیک به ۹۵ درصد لپه مورد نیاز کشور تولید می شود. این در حالی است که همه نخود مورد استفاه در کارخانه ها از نخود کرمانشاه نیست و در طبق گزارشات سال ۹۱ شاید ۲۰۰۰ تن نخود از کشور هایی چون روسیه، اتیوپی و تانزانیا وارد ایران می شود. لپه ایرانی که تولید کارخانه های آذرشهر باشد، قابلیت صادرات را هم دارد.

فروش دستگاه لپه ساز
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

صادرات نخود در سایزهای مختلف

با توجه به درجه مرغوبیت نخود ایران، صادرات آن در سایزهای مختلف صورت می گیرد و از این طریق در اقتصاد ملی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام